Cítíte se podrážděný a vyčerpaný?

Jak bojovat proti negativním důsledkům klesající hladiny mužského hormonu T.

Pokud jste si mysleli, že pokles hladiny mužského hormonu T je způsoben přibývajícím věkem, věřte, že k dočasnému poklesu hladiny mužského hormonu T může docházet v důsledku  vnějších negativních faktorů jako je vyšší míra stresu, nedostatek spánku, špatná životospráva a nedostatek pohybu.

Klesající hladina mužského hormonu T

Mužský hormon T je primární mužský pohlavní hormon, zodpovědný za typické mužské vlastnosti; od výšky a růstu, hlubokého hlasu, síly a svalové hmoty až po růst penisu a varlat.
Nejvyšší hladiny mužského hormonu T dosahuje muž kolem 20 let. Od věku 30 let začně hladina mužského hormonu T klesat.

Ve skutečnosti hladina mužského hormonu T klesá u mužů zhruba o jedno procento ročně, což znamená, že 50-letý muž může mít o 20% nižší hladinu mužského hormonu T než měl ve 30ti.

Mužský přechod je způsoben klesající hladinou mužského hormonu T a může mít negativní vliv na tělesné a duševní zdraví muže.

Fyzika a psychika

Hladina mužského hormonu T ovlivňuje mnoho funkcí v mužském organismu, a tak svým způsobem
určuje kvalitu lidského života. Nižší hladina mužského hormonu T může mít vliv na všechno – od velikosti svalů až po rychlost metabolismu.
Ovlivňuje kvalitu spánku i náladu. Nestálá nálada a přecitlivělost může vést k podrážděnosti i depresím. Nižší hladina mužského hormonu T v těle může také zpomalovat metabolismus. To v důsledku poznáte úbytkem svalové hmoty nebo větším a delším úsilím při jejím budováním.

Vnější stresory

Moderní společnost nás vystavuje velkému tlaku. Uspěchaný životní styl, neustálý stres a znečištěné životní prostřední nás může mnohdy přivést na hranici vyčerpání. V kombinaci s dalšími faktory jako je obezita nebo nedostatek spánku to může mít negativní vliv na zdraví a kvalitu našeho života.
Bylo prokázáno, že právě tyto vnější stresové faktory vedou ke snížení hladiny mužského hormonu T v těle.

Podle studie zveřejněné v New England Research Institute je hladina mužského hormonu T u dnešních mužů historicky nejnižší od roku 1987. Mužský hormon T
je hlavní pohlavní hormon a tak přímo určuje výši sexuálního apetitu a výkonnosti. V tomto ohledu ovlivňuje kvalitu života obou partnerů.

Přesto jsou tu způsoby, které mohou pomoci k udržení normální hladiny mužského hormonu T.

Buďte mužem po celý život!

Hlavní zbraní proti negativním důsledkům snižující se hladiny mužského hormonu T je fyzický trénink a sport.
Pamatujte, že pod fyzickou aktivitu patří prakticky jakékoliv cvičení a pohyb!
Každá malá fyzická námaha pomáhá udržet hladinu vašeho mužského hormonu T. Ať už je to chůze do schodů, závod s vnoučaty nebo jízda na kole. Snažte se hýbat, co vám síly stačí.

Další zbraní proti poklesu hladiny mužského hormonu T může být doplněk stravy TestoMax. Ten mužům pomáhá přirozenou cestou lépe čelit negativním dopadům klesající hladiny mužského hormonu T. TestoMax je speciálně vyvinutý právě pro udržení přirozené hladiny mužského hormonu T v těle. Navíc může výrazně zlepšit efekt vaší fyzické aktivity.

Nyní můžete získat TestoMax se slevou 300 korun!

TestoMax pomáhá zmírnit negativní dopady poklesu hladiny mužského hormonu T. Tím pomáhá mužům, aby se stále cítili jako praví chlapi. Hlavní složkou TestoMaxu je semeno pískavice řeckého sena, které pomáhá při budování svalové hmoty a udržovat normální činnost metabolismu. TestoMax také obsahuje zinek, který připsívá k udržuní normální hladiny mužského hormonu T a normální schopnost reprodukce. Účinky jsou vědecky prokázané.

Máme pro vás řešení: Testomax

TestoMax je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax má jedinečné složení, které pomáhá bojovat proti negativním příznakům mužského přechodu.[/vc_column_text]

 • SLEVA 300 KČ NA PRVNÍ ZÁSILKU
 • POŠTOVNÉ VŽDY ZDARMA
 • PŘÍMO DO VAŠÍ SCHRÁNKY
 • OBJEDNÁTE POUZE ZDE
 • PRO DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

 

Jak testomax pomáhá?

 • Podporuje růst svalové hmotypískavice řeckého sena
 • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tukůpískavice řeckého sena
 • Přispívá k udržení normální hladiny mužského hormonu T v krvizinek
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpánívitamín B6
 • Přispívá k normální plodnosti a reprodukcizinek
 • Přispívá k normální psychické činnostihořčík

 

Důležitá informace

Negativní příznaky klesající hladiny mužského hormonu T se projevují na každém organismu jinak. V případě, že úbytek hladiny mužského hormonu T má vážnější dopad na vaše zdraví je třeba se obrátit na lékařskou pomoc. Přípravky na doplňování mužského hormonu T jsou klasifikovány jako medicínský produkt a nelze u nich vyloučit vedlejší účinek. Proto jsou běžně k dostání jen na předpis a jejich užívání musí být pod dohledem ošetřujícího lékaře. TestoMax je doplněk stravy na přírodní bázi, který může vašemu organismu pomoci v boji proti negativním účinkům, způsobeným úbytkem hladiny mužského hormonu T. Při užívání TestoMaxu nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.