Víme, jak zlepšit růst vlasů

Začínáte ztrácet vlasy v horní části hlavy nebo se vám začínají dělat kouty? 95% mužů, kteří ztrácejí vlasy, mají androgenní alopecii. Je to jedna z nejčastějších příčin vypadávání vlasů. Androgenní alopecie je geneticky daná, a proto vypadávání vlasů v tomto případě nezpůsobuje použití nesprávného šamponu nebo dělání jiných věcí, které mohly vyvolat rozvoj této nemoci.

Teď s tím můžete něco udělat, a to aniž byste museli ležet na operačním stole nebo využívat prostředky s nežádoucími vedlejšími účinky.

Provexin® A100HF vám může pomoci. Bez žádných vedlejších účinků může zastavit ztrátu vlasů a pomoci k jejich rychlejšímu.

Dědičné vypadávání vlasů, androgenní alopecie, je nejčastější příčinou ztráty vlasů. Postihuje především muže, ale vyskytuje se i u žen, kterým mohou vlasy řídnout někdy již ve věku 40 let. U mužů není neobvyklé, když jim začnou vlasy vypadávat již v jejich 20 letech. Naštěstí existuje pomoc, aniž by se vlasy musely transplantovat.

 Na vině jsou geny, ale lze s tím něco udělat

Provexin® A100HF má prokázané účinky proti vypadávání vlasů. Produkt byl testován ve studii provedené na Sahlgrenské fakultní nemocnici v Gothenburgu. Polovina účastníků této studie měla o 50% hustší vlasy a třetina dokonce o 100% (na místech, kam aplikovali Provexin®).

V jiné studii provedené dermatology v Berlíně v roce 2010, mohl lékař již po čtyřech týdnech vidět významný rozdíl. Samotní účastníci mohli rozdíl jasně pozorovat po několika měsících. Studie se zúčastnilo 110 pacientů, třetina z nich byly ženy. Bylo provedeno několik dalších studií a na výsledcích z nich můžeme vidět, že u téměř 60% účastníků bylo dosaženo požadovaného efektu již po třech měsících léčby.

Zkušenosti z obou studií ukazují, že záleží na počátečním bodu, kdy pacienti začali důsledky androgenní alopecie řešit. “Pokud například pacientům nerostly vlasy v určité oblasti více než 5-6 let, bylo obtížné obnovit růst vlasů pomocí této léčby” říká Profesor Jonas Müntzing, který prošel výsledky studie z Berlína. Stejně tak je důležité vědět, že i v případě, kdy lékař vidí známky růstu vlasů po několika týdnech, pacienti  většinou zaznamenají výsledky léčby až po delší době. První vlasy rostou nejčastěji ve formě “chmýří”, ty nakonec vypadají, a poté začnou růst již nové vlasy, stejné barvy a kvality jako měl pacient předtím.

Studie ukázaly dobré výsledky
Během studií byl počítán počet vlasů a pořízeny digitální fotografie daného místa na hlavě. U těch, kteří se zúčastnili studie, došlo k významnému rozdílu v hustotě vlasů velmi brzy. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká profesor Jonas Müntzing, který studoval celkové výsledky několika studií.
To je také důvod, proč trvá déle, než si pacienti mohou všimnout, že se jim růst vlasů obnovil. Je také nutné zmínit, že účinky léčby byly u účastníků studie nápadné ještě před zavřením výsledků studií.

Provexin® A100HF obsahuje také biotin, vitamín E a zinek. Provexin® A100HF čistí ucpané vlasové folikuly od nečistot a usnadňuje tak růst nových vlasů. Jakmile začnete ztrácet vlasy, měla by být zahájena léčba, protože čím dříve začnete, tím větší šance je, že vám vaše vlasy opět dorostou.

Studie:

Faergemann, J. and HEDNA, T., The effect of A100 Gel, on Hair Growth, and Hair Quality: An explanatory study. Journal of Cosmetics, Dermatological Sciences and Applications in 2016: 6; 19-23.

Jonas Müntzing, PhD, Assoc. Prof., Lerhamn Medical 2010: Double Blind, Randomised Clinical Study of the Efficacy and Safety of the Medical Device Recapeen on Hair Growth and Hair Quality in Volunteers with Reduced Scalp Hair Density (Study Report).

Provexin® A100HF

  • Proti dědičnému vypadávání vlasů
  • Usnadňuje opětovný růst vlasů*
  • Klinicky prokázaný účinek
  • Patentováno
  • Pro muže i ženy
* Provexin® A100HF  je vyvinut tak, aby zabránil vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Přípravek je v EU registrován jako zdravotnický prostředek třídy I.
JAK POUŽÍVAT  PROVEXIN® A100HF

Provexin® A100HF je třeba používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je většinou možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je možno dělat závěry o působení přípravku. Účinky přípravku Provexin® A100HF jsou vědecky prokázané. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vlasům. Tyto vlasy nakonec vypadají, a poté začnou růst již vlasy stejné barvy a kvality jako jste měl/a předtím.

  1. Používejte 2x denně, například ráno a večer.
  2. Pouze k místnímu použití, na zdravou, nepoškozenou pokožku.
  3. Pouze k zevnímu použití, na pokožce hlavy.
  4. Neoplachujte; nesmývejte.
  5. Udržujte mimo dosah dětí.